Zkušenosti s nebankovní půjčkou Acema

Společnost Acema credit nabízí rychlé nebankovní půjčky od 100 000 Kč až do 5 milionů. Délka splatnosti těchto nebankovních půjček se pohybuje do 20 let. Pokud je úvěr schválen, je vyplacen ihned po podpisu smlouvy. Neprověřují se zde příjmy ani registry dlužníků. Jde o půjčku, která je zajištěná nemovitostí. Před žádostí o acema půjčku je možné vytvořit nezávaznou kalkulaci, která se poskytuje zdarma. Během uzavírání tohoto finančního produktu je poskytováno vše transparentně a bez zbytečných poplatků.

Jaké půjčky Acema credit poskytuje:

  • půjčka na cokoliv
  • půjčka na rekonstrukci
  • podnikatelský úvěr
  • konsolidace půjček

Acema je nebankovní společnost, která se specializuje na výše uvedené půjčky. Při uvažování o nebankovní půjčce je třeba zvážit všechna pro a proti. Jsou zde některé faktory, které připadají do úvahy. V první řadě musí jít o přehlednou smlouvu a nastavené podmínky. Tyto podmínky by měly odpovídat běžným standardům. Obecně jde o délku splácení a také výši úroků. V našem případu jde o půjčku se zástavou nemovitostí. Musíme tak uvážit, jestli se tento celý proces vyplatí.

Vždy se musí porovnat nabídka od dalších poskytovatelů. Zástava nemovitosti by také měla být úměrná půjčené částce. nesmí se stát, že za příliš malou sumu dostaneme do zástavy naši nemovitost. Vždy záleží na konkrétní situaci. Zkušenosti s půjčkou Acema jsou pak různé. Pro každého žadatele jsou stanoveny podmínky půjčky na základě poskytnutých informací a dokladů. Je zde také hodnocena finanční bonita klienta. Hlavní výhodou této nebankovní půjčky je rychlé vyřízení a schválení. Právě rychlost je často oceňována vracejícími se klienty.

Jak o půjčku Acema zažádat?

Tato nebankovní společnost neověřuje vaše příjmy a registry. Velkou část rozhodnutí nechává na klientech. Bere se zde do úvahy argument, že by měl klient sám vědět jestli je schopen půjčenou částku splácet. Jako zástava se poskytuje nemovitost. Ručit tedy lze jakoukoliv nemovitostí. Sem můžeme zahrnout rodinný dům, byt, chata, kancelář nebo pozemky. K žádosti o půjčku se přikládá výpis z katastru nemovitostí. Tento výpis nesmí být starší déle než 3 měsíce.

Je také možné žádat o půjčku na mateřské dovolené. Před samotným vyřízením úvěru se neplatí žádné poplatky. V základním provedení o acema nebankovní půjčku žádá pomocí online formuláře nebo skrze telefonní číslo. Po vyplnění nezbytných údajů jsou klientovi sděleny další informace a žádost posouzena. Do několika dní je pak zaslán předběžný souhlas, který se opírá o poskytnuté informace. Ke schválení půjčky je třeba občanský průkaz a nějaký další doklad totožnosti. Dále je třeba vlastnit nemovitost v osobním vlastnictví nebo toto může poskytnout ručitel.