Zaplo půjčka – zkušenosti, recenze, diskuze

Zaplo je nová firma, která se zaměřuje na poskytování krátkodobých půjček. Tyto půjčky se poskytují online přes internet. První půjčka je zde bez poplatku. Skupina Zaplo provozuje své služby po celé Evropě. Díky velikosti této společnosti je zde velice slibný prostor pro růst a stabilitu této nebankovní společnosti.

Půjčka zaplo – parametry půjčky

  • Výše první půjčky: 500 až 5000 Kč – bez poplatku
  • Délka splatnosti: 7 až 30 dní
  • Výše další půjčky: 500 až 12500 Kč
  • Zaslání peněz: na účet
  • Žádost o půjčku: online formulář

Zaplo.cz recenze

Tato zaplo recenze je zaměřená na vlastnosti tohoto úvěrového produktu. Může se pak vést diskuze o jednotlivých dalších podmínkách, které jsou vázané k této půjčce.

  • Prodloužení splatnosti: ANO
  • Počet splátek: 1
  • Nahlíží se do registrů: NE
  • Dokládá se příjem: NE
  • Bez ručitele: ANO

K plně vyplněné online žádosti se požadují ještě další podmínky pro poskytnutí tohoto krátkodobého úvěru. Musí být splněn minimální věk 18 let. Dál musí být žadatel občanem České republiky. Peníze se mohou zasílat pouze na vlastní bankovní účet.

Zaplo.cz půjčka aneb jak si půjčit

Nejdříve ze všeho je nutné přejít na internetové stránky této společnosti. Vyplní se zde žádost o půjčku Zaplo. Do této žádosti se musí uvést výše půjčované částky a také doba splatnosti. Výše půjčené částky se odvíjí od předchozích splacených částek až po věk zájemce. Spolu s vyplněním žádosti je třeba se zaregistrovat. Dále se ještě posílají naskenované kopie potřebných dokladů. Jako poslední činnost se provede zaslání 1 Kč na účet Zapla. Toto se provádí pro ověření totožnosti. Za 15 minut by mělo být vše vyřízeno a klientovi bude zaslán požadovaný obnos přímo na účet.

Zaplo půjčka – výhody a nevýhody

Hlavní výhodou zaplo půjčky je možnost půjčit si od 500 Kč až do 12 500 Kč. Každý klient zjistí do několika minut, jestli mu byl úvěr schválen. Půjčovat si je možné sedm dní v týdnu. Víkendy tedy nejsou žádným problémem. Mezi velkou výhodu je poskytnutím první půjčky zdarma. Tento finanční produkt je určen jak pro podnikatele tak pro zaměstnance. Pro vyřízeni se nemusí nikam chodit. Vše lze zvládnout online. K nevýhodám lze počítat vyšší poplatek za prodloužení splatnosti.

Zaplo půjčka – nejde o podvod?

zaplo půjčkaS nárůstem mnoha poskytovatelů nebankovních půjček se množí pochybnosti o jednotlivých firmách. Tato otázka přišla i na zaplo půjčku, v souvislosti s tím jestli to není podvod. V první řadě je dobré vycházet z nezávislých recenzí a zkušeností ostatních uživatelů. Tito lidé mohou být cenným zdrojem dobrých komentářů a postřehů. Musí však jít o reálné a pravdivé zkušenosti a názory. Dá se tak vycházet z opravdu dobrých ohlasů.

Vždy musí být zaplo půjčka poskytnutá přímo. Není dobré si ji sjednávat přes zprostředkovatele. Narůstají tím náklady a celý proces se prodlužuje. Určitou výhodou této finanční služby je také velikost této firmy. Jedná se opravdu o solidní a ověřenou společnost. Její finanční zázemí může být jistotou, kterou ocení zákazník. V celé věci nás také musí zajímat veškeré podmínky, které jsou uvedeny ve smlouvě.

Zaplo diskuze

Na závěr přichází diskuze, která se o této půjčce vede. V diskuzních fórech nalezneme především pozitivní reakce na tuto půjčku. Nicméně vyskytnou se i negativní zkušenosti. Tyto většinou pramení z nesprávného pochopení již zmíněných podmínek. Kvalitním nastudováním všech předpisů se pak vyhneme jistým problémům v budoucnosti.

Je dobré uvést i porovnání s jinými mikropůjčkami. Na našem trhu je v tomto oboru velká konkurence. Toto široké konkurenční prostředí je určitou garancí toho, že se postupně budou snižovat úroky z těchto produktů. Pro zákazníka se tak toto vše jeví jako výhoda. Nesmíme však zapomínat, že hlavním ukazatelem každé půjčky je RPSN. Jde o roční procentní sazbu nákladů. V podstatě jde o všechny náklady, které jsou zde zahrnuté.