Úvěry bez příjmu

úvěry bez příjmuPrávě výše našeho příjmu je jedním z velmi důležitých kritérií, podle kterého se hodnotí šance na získání úvěru. Tam, kde se poskytují úvěry bez příjmu, je situace zcela jiná. Na druhou stranu se musí vyjádřit i jisté obavy. Tyto obavy pramení z možného strachu, jak budou tyto příjmu kompenzovány. Kompenzaci ušlých příjmu lze nahradit jen dalším zaměstnáním. Někdy se uvádí ještě třeba vedlejší podnikání.

Ať už jde o podnikání nebo práci, musí vše probíhat podle norem, které jsou stanoveny v našem právním řádu. Lidi, kteří jsou bez příjmu, nemají téměř šanci získat úvěry. Nicméně existují firmy z nebankovního sektoru, které i úvěry bez příjmu poskytnou. Takové společnosti nebo investoři se však dají spočítat na prstech jedné ruky.

Je jich tak málo, že hledání bude velmi náročné. Při samotném hledání narazíme i na situace a podvodné finanční firmy, které se nám budou snažit vnutit nevýhodné úvěry, sice bez příjmu. Tyto praktiky poznáme tak, že jde o úroky ve výši stovek procent nebo vyžadování podpisu k nesmyslným smlouvám, kde jsou skryté odstavce.

Lidé bez příjmu jsou cílem podvodníků

Lidé, kteří nedokážou doložit svůj příjem se stávají terčem různých podvodníků. Tito podvodníci zneužívají jejich tragické životní situace ke svému vlastnímu obohacení. Stávají se tak rukojmím všech možných podvodníků. Na takovou praktiku si musíme dávat velký pozor a vždy musí být vyžadována nějaká forma ručení.

Úvěry bez doložení příjmu jsou rizikem

Někdy se stane to, že riziko poskytnutí úvěru je tak vysoké, že se nekvalifikujeme pro daný úvěr. Mnoho lidí se přikloní k nabídce lichvářů. Tímto krokem si zadělají na problémy v budoucnosti. Přes všechny těžkosti je třeba zachovat klidnou hlavu a rozhodovat se podle selského rozumu. Nesmíme se nechat vmanipulovat do nevýhodných úvěrových smluv. Tyto praktiky jsou někdy postihovány soudem.