Úvěr od České spořitelny

Pro zájemce o poskytnutí kvalitních bankovních služeb je Česká spořitelna ideálním řešením. Úvěr od České spořitelny jde vyřídit naprosto v pohodě a se všemi potřebnými informacemi.

Každý zájemce o tento úvěr může navštívit tuto banku. Zde mu místní odborníci poskytnou veškeré informace, které jsou důležité. Česká spořitelna vás seznámí s podmínkami získání úvěru. Dozvíte se jaké jsou rizika a výhody této půjčky a pracovník banky posoudí vaší schopnost dosáhnout na úvěr.

Parametry úvěru od České spořitelny

Na začátku je sepsána přehledná smlouva. Vše podstatné je klientům České spořitelny vysvětleno.

Výše úvěru: 20 000 Kč až 600 000 Kč

Následně po schválení úvěru jsou tyto finanční prostředky převedeny na váš bankovní účet. Tento úvěr od České spořitelny nabízí několik výhod. Jedná se o následující výhody. Dostanete možnost 2x za rok odložit řádnou měsíční splátku. Dle vašich možností si můžete snížit nebo zvýšit měsíční splátku úvěru až o pěkných 50 procent.

Zajímavě se jeví možnost do 60 dnů odstoupit od uzavřené smlouvy. Dále vám banka pomůže získat potřebná potvrzení pro vyřízení úvěru. Můžete si také změnit datum měsíční splátky.

Žádost o úvěr

Na českou spořitelnu se můžete obrátit telefonicky. K tomuto je vám k dispozici volání zdarma na číslo 800 207 207. Dále můžete poslat vaší žádost nebo se osobně dostavit na pobočku v místě vašeho bydliště. Nově také můžete využít online objednání na konkrétní hodinu.