Úvěr na automobil

Při výběru úvěru na automobil je třeba postupovat s obezřetností. Na tomto trhu finančních služeb se vyskytuje mnoho poskytovatelů těchto půjček. Správně zvolený úvěr na automobil nám může ušetřit mnoho peněz. Jedná se hlavně o výši úrokové sazby a délku splácení. Další kritéria při výběru tohoto úvěru si ukážeme v našem dnešním článku.

Akontace

S pojmem akontace se setkáme při vyřizování tohoto úvěru. Jde o částku, která je předem složena za koupi auta. Některé banky nebo finanční společnosti nevyžadují žádnou akontaci. Jedná se tedy o výhodu pro lidi, kteří potřebují automobil, ale nemají ani menší částku na počáteční vyšší splátku.

Kdo poskytuje úvěr na automobil

úvěr na automobilMezi poskytovateli těchto úvěrů se vyskytuje řada bank a nebankovních společností. Zajímavý úvěr na automobil poskytuje GE Money Bank. U této banky se dá získat úroková sazba již od 6,3 procent. Banka financuje nákup celého vozu. Nemusí se tedy nic platit předem. Zákazník si může nastavit výši splátek podle svých možností.

Tento úvěr lze vyřídit přímo u prodejce automobilu. Banka k tomuto produktu poskytuje i výhodné povinné ručení a havarijní pojištění. Klient si může nastavit tuto variantu tak, že splátka za pojistky je součástí splátky úvěru. Splácení úvěru na automobil začíná až za 30 dní.

Vyřízení tohoto finančního produktu proběhne snadno na bankovní pobočce nebo přímo v autobazaru. Jde tedy o poskytnutí komplexní služby v oblasti financování nákupu motorového vozidla.