Srovnání půjček od bank

srovnání půjček od bankŠiroká nabídka půjček od bank je vám k dispozici v přehledné tabulce. Je tak na vás jakou banku si zvolíte. Přehledné srovnání půjček vám nabízí tato informační grafika která je poskytována podle několika základních kritérií. Půjde nám hlavně o objektivnost vyjádření. Celkově tak můžeme dojít k zajímavým výsledkům.

Celkový výsledek srovnání půjček od bank musí být více objektivní a poskytnout čtenáři ucelený přehled. Hodnotit se budou jednotlivé parametry půjček. Bude provedeno srovnání úrokových sazeb a podmínek pro dřívější splacení naší půjčky. Zabývat se budeme i mimořádnou splátkou. Na závěr si v praxi otestujeme žádost o peníze v konkrétní bance.

Air Bank půjčka

Tato banka poskytuje minimální výši půjčky od 5000 Kč. Maximální horní hranice je stanovena na 400 000 tisíc korun. Nejdéle lze tuto půjčku poskytnout na 96 měsíců. Neplatí se žádné poplatky za zpracování žádosti o úvěr. Pokud klient pravidelně splácí, nabízí se možnost získat bonus za dobré splácení.

Zuno půjčka

Minimální výše této půjčky je na 50 tisících korun. Horní hranice je omezena částkou 500 000 tisíc. Doba splácení se dá prodloužit až na 72 měsíců. Neplatí se žádné zbytečné poplatky za administrativu kolem vyřizování úvěru. Vůbec tak nedochází ke zvyšování nákladů na naše půjčené peníze. Nevýhodou je, že se musí zaplatit poplatek za dřívější platbu naší půjčky. Nicméně tento poplatek není vysoký.

Citi půjčka

Tato půjčka je poskytována od Citibank Europe. Můžete si půjčit od částky 30 000 Kč až do 600 000 korun. Doba splácení se pohybuje od 24 měsíců do 72 měsíců. Velkou výhodou je možnost sjednání doplňkových služeb. Mezi tyto služby patří různé druhy pojištění. Sjednat tuto půjčku můžete na pobočce banky nebo si dohodnout schůzku s bankéřem na vámi určeném místě.