Škofin úvěr

škofin úvěrCo všechno představuje tento úvěr si ukážeme v dnešním článku. Jde vlastně o škofin úvěr, který je poskytován na nákup auta. Tento nákup se pak splácí v pravidelných měsíčních splátkách. Finanční částka je poskytnuta na celý automobil nebo na jeho část. Zvláštní výhody to přináší firmám a podnikatelům. Při sjednání škofin úvěru se podepíše smlouva a následně je dohodnut splátkový kalendář. Podmínky pro dosažení tohoto úvěru je minimální věk každého žadatele ve výši 18 let. Zájemci pak musí předložit nějaký doklad, který prokazuje jejich totožnost. U cizinců je vyžadováno povolení k trvalému pobytu v České republice.

Jaké má výhody škofin úvěr

Je zde možnost financovat až 100 procent hodnoty vozu. Délka splácení pro škofin úvěr je až 72 měsíců. Zájemci můžou tento úvěr předčasně splatit. Prostě a jednoduše doplatí celou částku v určený čas. Při úvěru do 400 tisíc se nemusí uzavírat havarijní pojištění. Za tyto peníze si lze koupit i starý auto. Jsou zde garantovány stejné splátky úvěru. Do splácet je možné včlenit poplatek za povinné ručení a havarijní pojištění.

Škofin úvěr je i pro podnikatele

Koupený majetek se stává ihned majetkem podnikatele nebo firmy. Z těchto úvěrů se dají uplatňovat daňové odpisy. Dají se takto optimalizovat daňové náklady. Mezi další výhody se počítají nízké pravidelné splátky. Vše se dá spočítat na online kalkulačce. Do kalkulačky se zadávají také údaje o vozu. Tyto parametry jsou značně důležité. Financování nového auta se tak dá přizpůsobit zcela požadavkům zákazníka. Splátky jsou ve výsledku uváděny bez navýšení. Zároveň jsou na minimu i platby za pojistné smlouvy. Občas se také nabízejí akční nabídky a zákazníci mohou koupit automobil za velmi výhodných podmínek.