Půjčka bez navýšení – na auto, cetelem

Při rychlém sjednání půjčky bez navýšení se dostáváme k velmi zajímavé nabídce. Tato půjčka se dá použít na auto. Na našem trhu existuje řada společností, které tuto nabídku připravují. Z velkých nebankovních společností to je Cetelem, která má za sebou již dlouholetou historii. Základním prvkem společnosti Cetelem je poskytování nebankovních úvěrů a také financování nákupů na splátky. Tyto splátkové prodeje si mnozí Češi velmi oblíbili. Jde o celkový přístup poskytovatele finančních služeb a také podmínky dané půjčky. Vše by mělo být jasné a přehledné.

Jaká půjčka bez navýšení je výhodná

Nyní se podíváme na jednu základní věc. Tato věc představuje základní termín, jaká půjčka bez navýšení bezpochyby je. Každý zájemce o půjčku, kde nedojde k navýšení, je velmi často dotazován na výhodnost zmiňovaného produktu. Vždy se musíme zabývat jaké jsou stanoveny podmínky.

Mezi základní podmínky půjčky patří:

  • dosažení věku 18 let
  • trvalé bydliště v ČR
  • potvrzení o příjmu
  • doklad o zaměstnání
  • délka splácení
  • výše úrokové sazby
  • možnost mimořádné splátky
  • poplatky za další úkony
  • výše RPSN

Půjčky bez navýšení a jejich rychlé sjednání

Celkově se tak dá mluvit o stavu, kdy jsou půjčky bez navýšení rychle dostupné. Jejich sjednání je otázkou času. Mnohokrát stačí několik minut od podání žádosti a peníze jsou dostupné na účtu žadatele. Jako první krok se vyplní online formulář. V tomto formuláři jsou otázky typu jména, příjmení, výše půjčky a délka splácení. U krátkodobých půjček se dostáváme ke splatnosti kolem 1 až 30 dní. Tyto půjčky jsou poskytovány ve výši až 5000 Kč. Splatnost se dá sice prodloužit, ale tento krok přináší další náklady a celý úvěr prodlužuje.

Každá rychlá půjčka bez navýšení musí splňovat několik základních kritérií. Tyto kritéria zahrnují její celkovou výhodnost a solidnost poskytovatele. neméně důležitá je transparentnost. Tato transparentnost vychází ze základních požadavků na moderní finanční služby. Všechny ověřené nebankovní společnosti jsou na dobré úrovni a poskytují kvalitní služby. Často také využívají ještě doplňkové služby. Mezi tyto služby se dá zařadit nabídka slev na konkrétní zboží. Více informací je k nalezení na internetových stránkách. Další podněty lze zasílat poštou nebo také využít telefonické poradenství.