Půjčky po telefonu všem

půjčky po telefonu všemPůjčit si po telefonu je více než snadné. Nebankovní sektore se zaměřil na půjčky po telefonu všem. Opravdu každý si může půjčit peníze telefonickým způsobem. Sem patří i tak velké společnosti jako jsou Home Credit nebo Provident.

Takže zde neexistuje jediná obava, proč by půjčky po telefonu neměly být bezpečné. je však třeba upozornit na několik věcí. Jde většinou o nefér praktiky, které kazí dobré jméno celému finančnímu odvětví půjček.

Tyto podvodné společnosti nabízejí půjčky po telefonu všem jen nápisem v inzerátu. Většinou inzerují na nástěnkách nebo v denním tisku. Internet je jejich nabídkami přímo zaplaven.

V čem tedy spočívá jejich podvodné jednání?

Tyto firmy sice nabídnou půjčku po telefonu, často všem volajícím. Zapomenou ale upozornit na to, že telefonát je zpoplatněn vysokou sazbou. Volající tak zaplatí za minutu hovoru třeba 100 korun. Toto se dozví při vyúčtování hovorů, které se provádí jednou za měsíc. Zde už asi tušíte, v čem spočívá podvod. Podvodníci žijí z poplatků za telefon a půjčky vůbec neposkytují.

Kde najít seriozní půjčky po telefonu

Všem zájemcům o půjčky po telefonu lze doporučit, aby vyhledali pouze relevantní nabídky. Jde zde o již zmíněné velké společnosti. Vyřízení proběhne telefonicky nebo návštěvou obchodního zástupce. Nejdříve zavoláte danou společnost, v našem případě Provident.

Telefonní operátorka se vás na všechno vyptá a položí několik základních dotazů. Z těchto otázek musí být jasné kolik si chcete půjčit a co po vás bude vyžadováno. Následně by vám mělo být vysvětleno, jaké jsou smluvní podmínky. Návštěva obchodního zástupce proběhne už zcela samostatně.