Půjčky domů

 

Dnes si může půjčit každý způsobem, který byl ještě před několika lety nemyslitelným. Jedná se o malé půjčky domů, které si již získali svoji popularitu. Na tento druh půjček přímo domů se specializuje několik nebankovních společností. Výhodou této půjčky je rychlé vyřízení.

 

Žádost o půjčku domů

Žádost o úvěr se může provést dvěma způsoby:

  • vyplnění online formuláře na internetové stránce
  • telefonická žádost

Pro urychlení celé věci je dobré vše uskutečnit přes internet. Zpracování těchto žádostí probíhá obvykle několik hodin. Dozvíte se tak velmi rychle, jestli je vaše žádost úspěšná nebo ne. Nicméně i po úspěšném vyřízení vaší žádosti ještě zbývá podepsání smlouvy, která je poslána poštou nebo kurýrem.

půjčky domů

Výše půjčovaných částek

Výše půjčky domů se pohybuje od několika tisíc až po desetitisíce korun. Jedná se také o to, jestli si už žadatel půjčoval u konkrétní nebankovní společnosti a jaká byla jeho splátková kázeň. Obecně se dá říci, že dobře splácející klienti jsou vítání v případě další půjčky. Tyto půjčky domů poskytuje většinou společnost Provident. Tato firma působí již dlouhou dobu v České republice a je tedy ověřeným poskytovatelem půjček domů