Půjčky Clik Credit

půjčky clik creditVelmi výhodné půjčky Clik Credit začaly být poskytovány na sklonku minulého roku. Jedná se o levné půjčování peněz, které provozuje dceřiná spolčenost firmy Home Credit. Díky tomuto faktu tak mají zájemci možnost půjčit si částky od 1000 Kč do 4999 Kč. Tyto půjčky clik credit jsou poskytovány na jeden měsíc. Třeba když si půjčíte 1000 korun, za měsíc splatíte 1033 korun. Jde o nízké poplatky. Pokud nemůžete splatit celou částku v termínu, je zde možnost prodloužit si pomocí poplatku tento termín.

Jak fungují půjčky Clik Credit

Nejprve je třeba zažádat o potřebnou sumu peněz. Prostřednictvím webového formuláře požádáte o patřičnou finanční částku. K této žádosti budete potřebovat občanský průkaz a bankovní účet. Výsledek své žádosti se dozvíte ihned po odeslání online formuláře. Pro úspěšné schválení půjčky nesmíte být v exekuci nebo insolvenci. Pokud máte běžný účet u některé z bank, která je zmíněna na stránkách společnosti, penze obdržíte do jedné hodiny. V opačném případě k vám finance dorazí do dvou pracovních dnů.

Jak funguje splácení

Splatit půjčky clik credit je velmi snadné. Finance jsou poskytovány na dobu jednoho měsíce. Po uplynutí této doby splatíte půjčené peníze a poplatek za tuto půjčku. Pokud nemáte dostatek peněz v čas splacení, můžete si termín další splátky prodloužit. Toto prodloužení je zpoplatněno. Splatit půjčku lze na bankovní účet společnosti. Výhodou této půjčky jsou velmi nízké náklady. Za mírný měsíční poplatek dostanete k dispozici několik tisíc korun.