Půjčky bez ručitele

Získat půjčku od banky představuje pro mnoho lidí značný problém. Tradiční banky vyžadují mnoho dokumentů, které potvrzují žadatelovu bonitu. U dosti půjček se vyžaduje ručitel. Jedná se tedy o osobu, která bude ručit za poskytnutou půjčku. Nicméně existují i půjčky bez ručitele.

 

Kde sehnat půjčku bez ručitele?

půjčky bez ručiteleV první řadě musí jít o solidního poskytovatele. Na tento typ půjčky se specializují nebankovní společnosti. Jako solidního poskytovatele těchto půjček lze uvést firmu Provident. Provident poskytuje půjčku s přehlednou a transparentní smlouvou.

Od společnosti provident ve smlouvě vidíte hned kolik za případný úvěr zaplatíte. Všechny poplatky jsou jasně uvedeny. Půjčky bez ručitele jsou tak dosti transparentní. Neexistují zde sankční poplatky. V případě potíží se splácením se můžete domluvit s přiděleným zástupcem o dalším postupu.

 

Jak půjčku zařídit

Půjčku bez ručitele vyřídíte snadno z pohodlí domova. Stačí přes internet vyhledat webové stránky společnosti provident a máte téměř vyhráno.

U této půjčky tedy nemusíte mít žádného věřitele a ani se nepožaduje ručení nemovitostí. Tato společnost posuzuje každou půjčku individuálně a vychází tak vstříc podmínkám každého zájemce o úvěr. Půjčit si lze od několika tisíc až do 80 000 Kč.