Půjčky bez registru online

Registr dlužníků v současné době využívají mnohé bankovní i nebankovní společnosti. Do registru dlužníků se může dostat leckdo z nás. Stačí se opozdit s několika splátkami úvěru a již jsme v databázi dlužníků. I když klient často uhradí splátku, bohužel v registru ještě nějaký čas zůstává.

 

Jak z této situace ven?

půjčky bez registru onlineNěkteré finanční společnosti nabízí půjčky bez registru online. Vyřízení této půjčky se může uskutečnit přes internet. mezi nejznámější poskytovatele půjček přes internet patří např. Cofidis nebo Home Credit.

Půjčky bez registru online jsou vhodné pro klienty, kteří se trochu opozdily se splácením, ale bohužel jsou zapsání v registru dlužníků. Klient zde musí být opatrný a je třeba nalézt si informace o podmínkách úvěru.

 

Důležité jsou podmínky půjčky

Mnoho zájemců o půjčky bez registru online nečte podmínky půjčky a pak jsou nepříjemně překvapeni. Nejedná se zdaleka jen o RPSN tedy roční procentuelní sazbu nákladů, ale také třeba smlouva o rozhodčí doložce. Nicméně od nového roku bude v platnosti nový občanský zákoník, který bude různé podmínky v těchto případech měnit.