Půjčky bez doložení příjmu do 5000

V současnosti existuje již mnoho lidí, kteří mají záznam v rejstříku dlužníků. Tento registr dlužníků zaznamenává veškeré pozdní nebo neuskutečněné splátky úvěrů a půjček. Nicméně existence v tomto registru solus může být pro někoho těžkou překážkou jak získat půjčku v budoucnosti.

Někteří lidé se opozdí se splátkou jen o několik dní a jsou zapsáni do tohoto rejstříku. Nakonec však poskytnutou půjčku splatí. Pokud chtějí další úvěr, může to být pro řadu institucí problém. Existují však možnosti jak se přes tento problém dostat. My si ukážeme několik možností.

půjky do výplaty

Půjčky bez doložení příjmu

Jedná se o poskytnutí peněz, kde není příjemce povinen dokazovat své příjmy. Půjky bez doložení příjmu jsou pro lidi, kteří prostě z nějakého důvodu nemohou doložit svůj příjem. Jedná se třeba o nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené nebo živnostníky a podnikatele.

Půjčky do výplaty

Někdy se prostě vyskytne taková situace, kdy nám do výplaty nevybylo moc peněz. Potřebujeme zaplatit běžné výdaje nebo neočekávané výdaje a nemáme z čeho. Z tohoto důvodu začaly některé firmy nabízet půjky do výplaty. Tyto půjky jsou velmi vhodné jako jednorázová výpomoc.

Půjčky na směnku

Další možností jak si půjčit jsou půjky na směnku. Směnka představuje dokument kde se druhá strana zavazuje splatit danou částku za předem daných podmínek. Půjky na směnku poskytují nejvíce soukromé osoby. Problematika směnek je však náročná a každý by si měl před půjčení tímto způsobem vše důkladně zjistit.