Půjčky bez dokazování příjmu

V oblasti poskytování půjček můžou určité skupiny obyvatel narazit na problémy s dokazováním příjmů. Jedná se třeba o podnikatele, živnostníky nebo OSVČ. V případě podnikatelů, kteří předkládají daňové přiznání jednou za rok, může být problémem tento příjem doložit. Banky mají radši klienty se stálým zaměstnáním a žadatelům s nepravidelným příjmem zpravidla nechtějí poskytovat půjčky.

Existují půjčky bez dokazování příjmu?

Pro odmítnutého klienta bankou se může zdát, že není možné získat půjčky bez dokazování příjmu. Nicméně na finančním trhu v České republice existují nebankovní společnosti, které tyto půjčky poskytují.

Pro koho jsou půjčky bez prokazování příjmu určené?

Půjčky bez dokazování příjmu jsou pro lidi, kteří svůj příjem nechtějí prokazovat. Může se jednat o různé důvody. Většinou se jedná o ženy na mateřské dovolené, důchodce, živnostníky a další.

Pro některé nebankovní společnosti je poskytování těchto půjček snadné. jedná se třeba o firmu Acema Credit. Společnost většinou také nenahlíží do rejstříku dlužníků a peníze obdržíte ihned. Důležitou součástí žádosti o půjčku bez dokazování příjmu je důkladné prostudování smlouvy.