Půjčky a úvěry pro živnostníky

Velká nabídka půjček a úvěrů, které jsou určené pro živnostníky si můžete sjednat online. Jedná se o výhodné finanční produkty. Lze je tedy vyřídit ihned a bez zbytečného čekání. Tato akční nabídka se stala velmi rychle oblíbenou. Nyní si ukážeme jaké výhody jsou v nynější akci.

V první řadě jsou půjčky a úvěry pro živnostníky poskytovány speciálně těmto osobám. Podnikatelé nebo živnostníci mohou prokázat svůj příjem pouze pomocí daňové přiznání, které se podává jednou za rok. Některé finanční ústavy si vyžádají tato přiznání za několik posledních let. Většinou však stačí poslední rok. Velkou výhodou je flexibilita nebankovních společností, které se zaměřují na živnostníky. Tyto půjčky a úvěry jsou tak rychle dostupné.

Jak zařídit

půjčky a úvěry pro živnostníkyVyřídit tento úvěr lze online. Toto se tak může stát prostřednictvím internetu. Vyplní se jednoduchý formulář, kde se uvede několik věcí. Sem patří příjmení, jméno a požadovaná suma. Musíme brát ohled na výši finanční částky. Neměla by zbytečně být zvolená příliš vysoká částka.

Někdy se stává, že požadované materiály nejsou kompletní. V tomto případě se tyto podklady dodávají dodatečně. Většinou jde o nějaké drobnosti, které je třeba upřesnit. Nicméně všechny žádosti musí být v pořádku, aby se mohlo přejít ke schválení půjček a úvěrů.

Potřebné doklady

Zde si řekneme jaké doklady budeme k těmto úvěrům potřebovat. Pro živnostníky je nejdůležitější doložit příjem a délku podnikání. Některé finanční společnosti nechtějí půjčovat začínajícím živnostníků. Existují však firmy, které půjčí i těmto skupinám. Takže k úspěšnému schválení naší půjčky budeme potřebovat občanský průkaz nebo jiný průkaz totožnosti. Dále je to bankovní účet a číslo mobilního telefonu. Také si můžeme zvolit metodu výplaty půjčených peněz.