Půjčka Zaimo – zkušenosti, recenze, podvod

Půjčka Zaimo představuje zajímavou možnost půjčky. Jedná se o online nebankovní společnost, která poskytuje částky k půjčení od 1000 Kč do 25 000 Kč. Mezi hlavní výhody této půjčky se počítá doba splácení až na 24 měsíců. Online žádost na stránkách zaimo.cz je okamžitě vyhodnocena a po úspěšném schválení jsou peníze zaslány na bankovní účet.

Zaimo půjčka – recenze

  • Kolik si lze půjčit: 1000 až 25 000 Kč
  • Délka splácení: 1 až 12 měsíců
  • Zaslání peněz: na účet
  • Žádost: online
  • Vyžaduje se ručitel: NE
  • Doložení příjmů: NE
  • Nahlíží se do registru dlužníků: NE
  • Minimální věk žadatele: 18 let
  • Doklad totožnosti: občanský průkaz

Tato zaimo půjčka recenze se zaměřuje také na výhody a nevýhody tohoto úvěru. Mezi hlavní výhody se počítá rychlé vyřízení bez nutnosti někam chodit. Lze si půjčit nonstop online i o víkendech. Rychle se dozvíte výsledek schvalovacího procesu. Mezi nevýhodu této půjčky lze zařadit maximální částku ve výši 25 000 Kč.

Zaimo půjčka – charakteristika a zkušenosti

Každý žadatel o Zaimo půjčku musí doložit svoji totožnost platným občanským průkazem. Dále se vyžaduje číslo mobilního telefonu a adresa trvalého bydliště. Každý zájemce o tyto peníze je tak postaven před jasné a transparentní podmínky. Před sjednáním půjčky je dobré přečíst veškeré podmínky. Předejdeme tak možným problémům v budoucnosti.

Není zaimo půjčka podvod?

Poslední dobou se množí dotazy, jestli není zaimo půjčka podvod. Tyto pochybnosti plynou ze zkušenosti některých zákazníků s touto nebankovní společností. Na internetových diskuzích se lze dočíst jak pozitivních tak negativních recenzích. Z tohoto již zmíněného důvodu je tak velmi důležité číst podmínky, které jsou uvedené v úvěrové smlouvě. Mnoho lidí je nečte a pak se diví následkům. V případě, že jsou nějaké možné další dotazy, každý může kontaktovat společnost Zaimo a položit libovolnou otázku.

Půjčka zaimo – online žádost

Ještě je třeba zmínit, že za touto společností stojí mateřská firma Kreditech. Vedle Zaimo půjčky Kreditech provozuje ještě úvěry Kredito24. Jedná se tak o komplexní služby v oblasti nebankovního sektoru. Specialitou této půjčky je ušití podmínek přímo na míru každého zájemce. Tato nebankovka tak již předem vyhodnotí žadatelovu bonitu a předejde problémům s nesplácením.