Půjčka v exekuci bez zástavy

Již dost bylo napsáno o exekuci. Jedná se vlastně o poslední řešení, které je uplatněno vůči dlužníkovi. Takto pojaté řešení se dá vykreslit jako důsledek něčeho na čem mají podíl viny obě strany. Tyto dvě strany sporu představuje dlužník a věřitel.

půjčka v exekuci bez zástavyNejhorší je, když člověk v této situaci potřebuje ještě peníze. Taková půjčka v exekuci bez zástavy se může jevit jako velmi solidní řešení. Lidé asi nebudou věřit, že takových řešení na našem trhu není příliš. Dochází tak k diverzifikaci na trhu půjček. Tento půjčkový trh se nese ve znamení třídění dobrých a špatných poskytovatelů financí, které klienti potřebují.

Velmi často dojde k situaci, kdy nám nezbývá moc možností. Právě taková půjčka by se nám hodila. Nemusíme připomínat, že má být bez zástavy. Toto je řečeno tak, protože člověk, který je v exekuci již nic na zastavení nemá. Jeho čistá schopnost předložit jednotlivá řešení se vynakládá dalším potřebným směrem.

Celkově pak tento směr určuje řešení, které by mohlo být průlomové. Průlomovost onoho rozhodnutí musí být výhodná pro všechny účastníky, kteří jsou v exekuci. Exekuce tedy není vůbec příjemná a my musíme přijít na způsob jak celou věc úspěšně realizovat. Celá realizace pak bude předmětem našeho jednání.

Každá půjčka v exekuci je rizikem

Riziko zde představuje především fakt, že nemáme žádný stabilní příjem. Přitom stabilita příjmu je velmi důležitá. Každý insolventní správce zohledňuje několik věcí. Mezi tyto věci patří jednomyslná rozhodnutí. Exekutor tak vynese rozhodnutí a my si je poslechneme. Musíme potom ještě zvážit všechny pro a proti.

Výsledkem celého soudního řízení pak může být vydaná exekuce na naši zastavenou nemovitost. Tato nemovitost často představuje jediný majetek dlužníka který existuje. Nemovitost se pak prodá na aukci, kde je nabídnuta kupcům, kteří jsou ochotni zaplatit.