Půjčka pro studenty ihned

Značně zajímavou nabídku představuje půjčka pro studenty ihned, která je poskytována všem studujícím. K podmínkám se řadí poskytnutí určitých dokumentů, které jsou rozhodující pro schválení této půjčky. Jedná se o výhodný finanční produkt, který mohou využít studenti k financování čehokoliv.

Studentům poskytuje peníze také společnost Clic Credit. Tato nebankovní firma je součástí nebankovní společnosti Home Credit. Jedná se o krátkodobé poskytnutí peněz, které jsou obvykle splatné do 1 měsíce. Samozřejmě, že existuje možnost prodloužení splatnosti. Za tuto variantu se však musí poskytnout poplatek.

Parametry půjčky Clic Credit:

  • Studenti, kteří mají kartu ISIC je poskytnutá Clic Credit půjčka zadarmo. Týká se to půjčky ve výši 1500 Kč.
  • Vyplácení těchto financí se uskutečňuje i na terminálech Sazky v České republice.
  • Další výhodou tohoto produktu je poplatek pouze 33 korun za každých 1000 korun půjčených. Je to tak velmi konkurenční nabídka.
  • Vše je řešeno na základě přehledné smlouvy. nejsou zde žádné skryté poplatky. Vše je transparentní. Vše zajišťuje velká nebankovní skupina Home Credit.

Jak funguje tato půjčka

Každý zájemce si nejdříve požádá o clic credit půjčku a vyplní online formulář. K tomuto kroku je třeba číslo bankovního účtu a občanského průkazu. Dále je do jedné minuty půjčka schválena a vygenerována rámcová smlouva. Potom je na mobil zaslán speciální sms kód, kterým potvrzujete platnost smlouvy.

Po souhlasu se smlouvou je poslána tato listina na váš email. Následně dojde k vyplacení půjčky. Toto vyplacení je možné několika způsoby. Již byla nastíněna varianta na pobočkách Sazky. Dále si můžete nechat poslat tyto finance na bankovní účet. Dorazit by měly nejdéle do 2 pracovních dnů.