Půjčka pro studenty bez příjmu

půjčka pro studenty bez příjmuStudenti jsou často vystavováni vysokým nákladům na svoje studium. Banky proto těmto studentům poskytují určitý způsob financování jejich studentského života. Konkrétně je to půjčka pro studenty bez příjmu. Na našem trhu se hodně dlouho neobjevil takto vhodný studentský produkt, který je určený pro financování jejich potřeb.

Postupně se banky o studentské úvěry začaly zajímat a nyní nabízejí ucelený soubor studentských finančních produktů. Přehledně si tedy uvedeme jaké banky takto poskytují studentům půjčky a jaké věci je nutné předložit při vyřizování.

Výhodná půjčka pro studenty bez příjmu

Jako vzor nám budou sloužit tradiční české banky. Zde můžeme jmenovat následující banky. Je to Česká spořitelna, Komerční banka a ČSOB. Hlavní půjčka, která je poskytována jednou z nich se zaměřuje na financování nákladů studia. Takto získané prostředky lze také použít na věci, které se netýkají nákladů za studia přímo.

Banka tedy nevyžaduje ručení za tuto půjčku. Tato půjčka pro studenty bez příjmu je oblíbená pro snadnost vyřízení. Když si ji jdeme zařídit, stačí nám pouze doklady totožnosti a potvrzení o studiu na nějaké škole. O jaký typ školy se jedná si uvedeme v dalším díle tohoto článku. Nyní tedy víme jak půjčku zařídit a zajímat nás budou i podmínky úvěrové smlouvy. Zde je nutné zjistit výši úroků, splatnost půjčky a poplatky za pozdní splátky.

Doplňkové služby k této půjčce

Většina banka nabízí k této půjčce i další doplňkové služby. Mezi tyto služby můžeme zahrnout nabídka různých slev na vybrané zboží. Zde je někdy vyžadována i studentská karta. K využití je také pojištění, které je určené třeba na to když studenti cestují. Jde samozřejmě o zlevněné produkty a my takto můžeme financovat celé naše studium.