Půjčka na ruku ještě dnes

 

Někdy nastane v životě situace kdy potřebujeme zaplatit nenadálý výdaj. Jedná se většinou o částku ve výši několika tisíc korun. Nicméně i takto malá částka je potřeba. Už jen z toho důvodu, že se nenajde rychle někdo z rodiny nebo blízkých přátel, který by nám pomoc poskytl.

 

Půjčky na ruku

Tzv. rychlé půjčky na ruku poskytují nebankovní společnosti. Asi nejznámější společnost, která nám může produkt půjčka na ruku ještě dnes poskytnout, je Provident. Tato společnost má v České republice tradici a je spolehlivou finanční firmou.

 

Jak to funguje?

Stačí zavolat obchodního zástupce společnosti a domluvit si osobní schůzku. Na následné schůzce je nutné domluvit veškeré podrobnosti půjčky na ruku, která vám bude vyplacen ještě dnes. Jedná se hlavně o smlouvu o půjčce.

 

Jaké doklady budu potřebovat?

půjčka na ruku ještě dnesK poskytnutí půjčky je třeba:

  • občanský průkaz
  • podepsání smlouvy
  • doklad o zaměstnání
  • potvrzení o výši příjmu

 

Před schválením půjčky ještě dojde k ověření údajů a po schválení již nic nebrání, abychom dostali půjčku na ruku ještě dnes. Nicméně nesmíme zapomínat na důkladné pročtení smlouvy a položit zástupci finanční společnosti všechny otázky, které se vztahují k půjčce samotné.