Půjčka na měsíc

půjčka na měsícNa krátkodobé půjčování se specializuje řada nebankovních společností. Jedná se o půjčky na 14 dní až měsíc. Tento druh poskytování financí je oblíbený zejména u lidí, kteří potřebují nějaké peníze před výplatou. Občas nastane situace, kdy se objeví nečekané vydání a nejsou k dispozici potřebné finanční částky. V tomto případě nás může zachránit půjčka na měsíc.

Tuto půjčku poskytuje třeba společnost Net Credit. Jedná se o půjčku na několik dní až měsíc. V současné době probíhá akce, kdy je poskytnuta první půjčka zdarma. To znamená, že si půjčíte až 4500 Kč a neplatíte po měsíce žádnou úrokovou sazbu. Splatíte jen půjčenou částku. Zaplatíte tedy celkovou sumu bez navýšení. Tato akce je nyní velmi výhodná.

Jak výhodná je půjčka na měsíc

Mezi výhody této půjčky patří rychlost s jakou vše vyřídíte. Nejdříve vyplníte úvodní žádost. Do tohoto webového formuláře napíšete vše podstatné. Následně se tato žádost odešle a vy se dozvíte za několik minut jestli byla půjčka na měsíc schválená. Pohotové poskytnutí peněz tak představuje velkou výhodu pro lidi, kteří potřebují finance hned.

V případě, že chcete dostat opakovanou půjčku, zaplatíte za onen měsíc mírný poplatek. Více poplatků se platí jen když nezaplatíte splátku včas. Další možností je to, že si můžete dobu splácení prodloužit. Sazebník těchto poplatků najdete na webové stránce společnosti netcredit. Komplexní informace o dané finanční službě jsou dostupné ve smluvních podmínkách.