Půjčka bez úroků

půjčka bez úrokůDnes již není problém získat půjčku bez úroků. Většinou se jedná o zaváděcí akci konkrétní banky nebo nebankovní společnosti. Půjčka bez úroků je tak jistě vítaným pomocníkem při řešení finančních problémů.

Neméně důležitou otázkou zůstává fakt, kde tuto půjčku získat. Jde to u banky, ale i v nebankovním sektoru. U bank se často jedná o odměny za věrnost. V tomto momentě je část splátek odpuštěna a klient ušetří další náklady na splácení půjčených peněz.

Existuje doopravdy půjčka bez úroků?

Pro mnohé lidi se půjčka bez úroků může zdát jako reklamní trik. Nicméně není tomu tak. Řada nebankovních společností má v nabídce tuto variantu. Třeba firma Netcredit poskytuje v nynější akci každou první půjčku, kterou si klient vezme a to bez úroků.

Pro některé lidi se tato nabídka jeví jako velmi výhodná. Délka trvání této akce závisí na jejím provozovateli. Musíme také znát podrobné podmínky pro každou promo akci. Někdy se jí smí účastnit jen nový klienti. Jindy je určena i pro stávající zákazníky. Dochází tak k velmi příjemné situaci, kdy za věrnost dané finanční službě jsme odměněni.

Jako nevýhody lze uvést u této formy půjčování to, že úroky se nezapočítávají jen jednou. Jsme tak nuceni si vzít další půjčka u jiné firmy a tím rozmělňovat naše kontakty. Celková výhodnost je však zřejmá. Nesmíme se také bát porovnávat jednotlivé nabídky konkurenčních poskytovatelů půjček. Existují i porovnávače těchto produktů, kde se dozvíme vše potřebné.