Půjčka 500 000

půjčka 500 000Vysoké půjčky v řádu několika set tisíc korun poskytují hlavně bankovní instituce. Banky jsou specialisté na poskytování takto vysokých finančních částek. V našem případě se bude jednat o to, aby nám byla půjčka 500 000 schválena. Důležitým požadavkem každé banky je znát finanční situaci žadatele o úvěr. Tomuto kroku se říká ověření bonity uchazeče o půjčku. Banky jsou v tomto ohledu velmi opatrné. Velmi si hlídají komu půjčí a komu ne.

Mezi zásadní dokumenty, které bance poskytneme patří následující doklady. Jde o potvrzení o zaměstnání. Toto lze doložit pracovní smlouvou. Dále budeme potřebovat potvrzení o výši výdělku. Banky také zkoumají jestli nejsme ve zkušební době a jak dlouho u daného zaměstnavatele pracujeme. pro bankovní úředníky je tato informace velmi důležitá. Dost lidí tyto věci podceňuje, což se pak odrazí v neschválení úvěru.

My tedy musíme udělat vše pro to, aby nám byla půjčka 500 000 korun poskytnuta. Nicméně může se stát, že nám banka přes všechny dodané podklady půjčku neschválí. My se samozřejmě můžeme odvolat. tento krok zpravidla nic nevyřeší. Když odejdeme z nepořízenou, můžeme se ještě obrátit na nebankovní poskytovatele půjček. Tyto firmy si zpravidla berou nemovitost do zástavy,

Dále vyžadují jednoho až tři spoluručitele. V tomto kroku nám mohou vyhovět známí či příbuzní. Na hodnotu nemovitosti se poskytne půjčka zhruba v úrovni 70 procent. Nedostaneme tedy celou částku podle které si ceníme naši nemovitost. Také je dobré sledovat podmínky dané půjčky a musíme znát celkové náklady na splácení.