Půjčka 4000 Kč

 

Půjčky od 4000 Kč do 80 000 Kč nabízí společnost Provident. Půjčka 4000 Kč se může použít na nečekané výdaje nebo cokoliv jiného. U společnosti Provident můžete využít tento typ půjčky s doručením na bankovní účet nebo s osobní službou obchodního zástupce.

půjčka 4000 Kč

Jak je to s ručením

U půjček provident nepotřebujete ručení ani zajištění. Pokud tedy chcete půjčku ve výši 4000 Kč, stačí vyplnit online formulář nebo zavolat do firmy Provident. O vyřízení půjčky se tedy postará tato finanční společnost. Jak již bylo řečeno, peníze mohou být vyplaceny i hotově prostřednictvím obchodního zástupce společnosti Provident.

 

Podmínky půjčky

V našem případě se jedná o několik tisíc korun. Nicméně je nutné pečlivě se seznámit s úvěrovou smlouvou. Konkrétně půjčka 4000 Kč není tak vysoká a tak se nemusí poskytovat ručení ani zástava.

Tuto půjčku můžete dostat i když jste již měli v minulosti problémy se splácením. Zástupce společnosti k vám dorazí a společně s vámi rozebere vaší finanční situaci a navrhne možné řešení. Důležité je vědět, zdali se nahlíží do rejstříku dluhů nebo jaké jsou podmínky pro předčasné splacení půjčky.