Pronto půjčka – zhodnocení a recenze

Pronto půjčka představuje finanční produkt, prostřednictvím kterého si můžete půjčit částku ve výši od 5000 Kč do 50 000 Kč. Doba splácení se pohybuje od 1 do 4 let. Žádost se provede skrze internetové stránky. V průběhu žádosti o tento úvěr je klientovi známa celá výše nákladů, které jsou s touto půjčkou spojeny. Pronto půjčka je poskytována bez nahlížení do registrů. Není třeba ručitele. Také je možné peníze splatit předčasně bez poplatků.

Pronto půjčka recenze

výše půjčky: 5000 – 50 000 Kč
způsob výplaty: na účet
délka splatnosti: 12 – 48 měsíců
prodloužená splatnost: Ano
doložení příjmů: Ne
trvalý pobyt na území ČR: Ano
měsíční příjem: Ano
vlastní bankovní účet: Ano

Výhody pronto půjčky

  • výhodné RPSN do 99%
  • možnost půjčit si až 50 000 Kč
  • půjčka bez ručení
  • žádost rychle schválena

Pronto půjčka – zkušenosti

Půjčka Pronto je poskytována společností Pronto Credit s.r.o. Tato nebankovní společnost působí na domácím trhu od roku 2007. Její specializace je zaměřená na menší nebankovní úvěry. Při žádosti o úvěr je třeba vycházet ze zkušeností již prověřených. Důležité je zaměření na spokojené nebo nespokojené zákazníky této firmy. V podstatě jde o vyhotovení malého průzkumu, který bude hodnotově vyvážený a odpoví na všechny potřebné otázky.

Obecně platí několik pravidel. Jsou to pravidla, která by měl znát každý. Každý někdy rychle potřebuje peníze. V první řadě je dobré obrátit se na známé nebo rodinu. Někdy však neuspějeme ani tady a nezbývá než využít profesionální finanční společnost. Musíme se tedy rozmyslet jaké jsou naše reálné možnosti splácet poskytnutou půjčku pronto. Základem je stanovit takovou dobu splatnosti, která nám bude vyhovovat.

Pronto půjčka – diskuze

pronto půjčkaJak vyplívá z diskuze, je tato půjčka vhodným řešením. Dostáváme se tak k úvěru, který zajistí naše potřeby. Na rozdíl od mikropůjček jsme zde svědky možnosti, kterou popíšeme dále. Jde tedy o to, že si můžeme půjčit částku do výše 50000 korun a na splácení máme až 48 měsíců. U malých půjček je obvykle splatnost pouze jeden měsíc. Toto někdy může představovat nevýhodu.

Splatit peníze v takto krátké době vyžaduje několik pohledů. Pro někoho kdo má dostatečně vysokou výplatu, je to řešením. Někdy se člověk dostane do situace, kdy prostě mu ze mzdy již nic nezbude. V těchto případech je tato půjčka vhodná, protože doba splácení je rozložena na více měsíců a prodloužení splatnosti je také možné. Před samotným získáním těchto peněz se tedy doporučuje správné vyhodnocení všech našich možností, které jsou právě aktuální.

Půjčka pronto – jak ji získat

  1. Výběr půjčky – na webové stránce je možné zvolit si výši požadované částky a délku splácení. Minimu je tedy několik tisíc a maximum 50 000 Kč. Po zadání těchto dat je vidět na celkovou částku, kterou splatíte a také všechny poplatky. Následně se klikne na tlačítko chci půjčku.
  2. Žádost o půjčku – tento krok zahrnuje dva úkony. Nejdříve se vyplní registrační formulář. Do tohoto formuláře se zadává jméno, příjmení, rodné číslo, kontaktní údaje, mobilní telefon. Po zadání těchto věcí je třeba ještě potvrdit výši půjčky a délku splácení. Nyní již stačí čekat na vyřízení žádosti.
  3. Obdržení peněz – pokud je půjčka pronto schválena, obdržíte smlouvu k podpisu. Tato smlouva je doručována poštou nebo kurýrem. Po podepsání smlouvy budou peníze převedeny na uvedený bankovní účet.