Projekt na oddlužení

Oddlužení je v současné době velmi frekventované slovo v České republice. O oddlužení se zajímají hlavně zoufalý klienti bank nebo úvěrových společností. Za posledních několik let se vyrojilo mnoho firem, které slibují oddlužení. Nutno však dodat, že většině firem jde o to jak vylákat z klienta ještě více peněz a reálně mu vůbec nepomoct.

Vzhledem k této nevalné situaci na českém trhu se proto uznávané a známe osobnosti rozhodly podpořit projekt jdi-dal.cz. Ze zmíněných osobností jmenujme hlavně Michala Edla, který je konkursní a insolvenční správce, advokát a politik Pavel Staněk, mediátor Petr Němec a Patrik Nacher, který vystupuje proti bankovním poplatkům.

Zájemci mohou s tímto projektem komunikovat telefonicky nebo přes webové rozhraní. Po poskytnutí základních údajů bude klientova žádost odborně vyhodnocena. Podle konkrétní finanční situace každého se pak stanový další postup a reálné šance na osobní bankrot.

Cena služby je 11 000 Kč a je splatná ve dvou splátkách. Celý proces analýzy finanční situace a vyhodnocení trvá přibližně 3 týdny, po které dostane klient kompletní spis. Celková cena nezahrnuje náklady na případné insolvenční řízení.