Povinné ručení online

Uzavřít povinné ručení je povinností každého majitele motorového vozidla. Pokud si motorista toto pojištění nesjedná, hrozí zde pokuta až do výše 40 000 Kč. Povinné ručení je tedy upraveno zákonem. Na domácím trhu existuje mnoho poskytovatelů tohoto pojištění.

povine ručení online

Kde sjednat povine ručení

Povine ručení online lze zařídit na internetu. Každá velká pojišťovna nabízí online formulář, kde si můžete objednat povinné ručení přesně podle svých požadavků. Toto pojištění je důležité hned z několika důvodů. Jedná se hlavně o zákonnou povinnost. Pojistit se může každý kdo dosáhl věku 18 let a je fyzická nebo právnická osoba s trvalým pobytem v České republice.

Povinné ručení na internetu

Tuto formu pojištění lze sjednat pohodlně na internetu. Toto povine ručení online nabízí mnoho finančních portálů na českém internetu. Při vyřízení povinného ručení lze dosáhnout určitých slev. Tyto slevy reflektují nabídkovou situaci jednotlivých pojišťoven. Vyplatí se tedy počkat na správné období a potom pojistku uzavřít. Z velkých poskytovatelů povineho ručení online jmenujme třeba Allianz pojišťovnu, Českou podnikatelskou pojišťovnu, ČSOB pojišťovnu nebo Kooperativa pojišťovna.