Novinka od Poštovní spořitelny

Poštovní spořitelna přichází od dubna se zajímavou novinkou. Jedná se o půjčku bez poplatků. Další benefit představuje možnost snížení výše splátek během doby splácení úvěru. Dále je pak možné bez poplatků půjčku kdykoliv mimořádně splatit.

Jak poštovní půjčku sjednat?

Tuto půjčku bude možné vyřídit na pobočkách České pošty. Dále pak ve Finančních centrech nebo online. Tento produkt poskytuje jednu výhodu. Pokud si zákazník převede úvěr od jiné společnosti, alespoň ve výši 50 000 Kč, nabízí se získání poštovní sjednocené půjčky s úrokovou sazbou 5.9%. Další podmínkou k získání této výhodné sazby je převedení platebního styku. Neúčelová půjčka je pak poskytována od 6.9% a poštovní půjčka na bydlení začíná na 5.9%.

Je tento úvěr výhodný?

Jak vidět, tato půjčka je vhodná zejména pro lidi, kteří používají pravidelně platební bankovní služby a mají již nějakou historii. Zmíněná úroková sazba je zajímavá a pro mnoho lidí lákavá. Nicméně před sjednáním každé půjčky je třeba dodržovat pravidla bezpečného půjčování. Pod tímto termínem si můžeme představit pečlivé prozkoumání našich finančních schopností danou půjčku splácet. Vždy je třeba posuzovat výhodnost úvěru v porovnání s reálnými možnostmi.