Nejvýhodnější úvěr na auto

Úvěry na pořízení auta jsou v České republice velmi populární. Mnoho občanů tak řeší tento problém při nedostatku peněz. Důležité je zajistit si nejvýhodnější úvěr na auto. Díky tomuto kroku se může stát pořízení automobilu velmi pohodovou záležitostí. Nicméně nabídek na toto financování je mnoho a běžný zájemce se mnohdy nestačí orientovat v nabídkách jednotlivých bank a společností.

Doklady potřebné k vyřízení úvěru na auto

K vyřízení tohoto úvěru budeme potřebovat dva doklady totožnosti. Zpravidla se jedná o řidičský a občanský průkaz. Dále musíme dodat výpis z bankovního účtu. Z tohoto účtu musí být jasné jaké má žadatel pravidelné výdaje a příjmy. Nakonec potřebujeme potvrzení o měsíčním příjmu od našeho zaměstnavatele.

Kdo nabízí nejvýhodnější úvěr na auto

nejvýhodnější úvěr na autoK poskytovatelům auto úvěrů se řadí banky i nebankovní společnosti. jedná se hlavně o Cetelem, Raiffeisenbank, Českou spořitelnu, Komerční banku, ČSOB a GE Money Bank.

Při volbě úvěru na auto je důležité dbát na celkovou částku, kterou musíme zaplatit. Musíme tedy porovnat stejně vysoký úvěr od každého poskytovatele. Důležitá je i existence různých poplatků Asi nejdůležitějším je poplatek za předčasné splacení úvěru. Někteří poskytovatelé si tento poplatek neúčtují, což představuje jistou výhodu. Důležité jsou i pokuty za pozdní splácení nebo tzv. rozhodčí doložka.

Definitivní výběr tohoto úvěru by nám měl usnadnit také dotaz do každé banky nebo finanční společnosti. Ochota personálu těchto ústavů nám dosti prozradí. Pracovníci bank by měly jasně vysvětlit všechny podrobnosti úvěrové smlouvy.