Nejlevnější hypotéka

Sehnat opravdu výhodnou hypotéku dá někdy pořádnou práci. Mnoho bank nabízí různé akce na hypoteční úvěry. Tyto akce se týkají především refinancování stávajících hypoték, kdy jsou klientovi poskytovány prémie a různé bonusy za pravidelné splácení.

nejlevnější hypotéka

Jak najít nejlevnější hypotéku

Nejlevnější hypotéka by neměla být jen reklamním tahem bankovních či nebankovních společností. Jedná se hlavně o co nejvýhodnější podmínky, které může banka poskytnout. Banky nabízejí zajímavé podmínky hlavně pro bonitní klienty. Bonita vlastně představuje schopnost klienta splácet a jeho finanční situaci. Nicméně ne každý klient dostane tu nejlevnější hypotéku a je třeba tomu přizpůsobit své podmínky pro další, snad již úspěšnější žádost.

Jsou nebankovní hypotéky vhodným řešením?

Nebankovní hypotéky určitým řešením mohou být. Každý zájemce o nejlevnější hypotéku od nebankovní společnosti by však měl pamatovat na několik zásadních věcí. V první řadě se musí dbát na to, kdo je poskytovatelem těchto hypotečních úvěrů. Zde je nutné, aby nebankovní firma měla již ověřené jméno na finančním trhu. Pro začátečníky není vhodné uzavírat hypotéky od velmi malých finančních společností, neboť jejich podmínky nebývají vždy korektní.