Nebankovní úvěry a půjčky

Velmi zajímavé úvěry a půjčky jsou nyní v akční nabídce. Tento úvěr je výhodný pro svou flexibilitu. Lze zvolit částku od 500 Kč do 30 000 Kč. Splácení je možné rozvrhnout až na jeden rok. Výše úroků je pak stanovena přesně podle jednotlivé situace u klienta. Nemůže se tak stát, aby klient nebyl schopen splácet své závazky. Tyto nebankovní finanční produkty lze sjednat naprosto bez problémů přes internet.

Úvěry – rychlé schválení a vyřízení online

Hlavním znamením pro kvalitní úvěry je dobrý doplňkový servis. Mezi tyto doplňkové služby se počítají různé slevy a kreditní karty. Díky těmto nástrojům tak můžeme využívat veškerých finančních služeb. V případě kreditní karty jde o moment, kdy máme určitý úvěrový rámec. V tomto prostoru si pak můžeme půjčit peníze. V případě, že je vrátíme dříve, neplatí se žádný úrok.

Dostáváme se tak do situace, kdy je nám dostupná potřebná finanční částka. Velikost této částky záleží na tom, co je uvedeno v úvěrové smlouvě. Většinou se poskytuje do výše 50 000 korun. Úroky se pohybují od jednotek do desítek procent. Třeba nebankovní společnost Cetelem poskytuje úrokovou sazbu ve výši 18 procent. Samozřejmě to také závisí na finanční bonitě žadatele.

Úvěry bez registru jsou dostupné ihned

Velmi žádané jsou úvěry bez registru. Mnoho lidí má záznam v registru dlužníků. Nicméně dostat se do těchto rejstříků je velmi snadné. Stačí zapomenout zaplatit pár splátek a problém je na světě. I když vše doplatíte, vaše jméno zůstává dále v registrech. Nyní musí přijít žádost o vymazání jména z registru dlužníků. Tato operace také zabere nějaký čas.

Takže z této situace vyplívá jediné řešení. Vždy je dobré si dávat pozor na všechny naše závazky. Nesmí se stát, že se zpozdíme se splátkou. Díky těmto zásadám se tak můžeme vyhnout možným problémům v budoucnosti. Před samotným sjednáním úvěru je dobré požádat někoho z našeho okolí jestli nemá peníze na půjčení. jestliže vyčerpáme všechny tyto možnosti, na řadu přichází nebankovní úvěr nebo půjčka. Musíme vždy vědět co děláme. Důkladné pročtení smlouvy je nezbytností.

Spotřebitelský úvěr – základní charakteristika

Spotřebitelské úvěry jsou velmi populární. Jedná se o finanční nástroj, díky kterému kupujeme zboží, které potřebujeme. Některé splátkové společnosti si udělali pobočku v nákupních centrech a poskytují své služby přímo spotřebitelům. Takto se dá koupit různé spotřební zboží. Takto pracují Home Credit nebo Cetelem. Výše úvěru je sjednána podle ceny výrobku. Na místě se hned podepíše smlouva a zákazník si odnáší své zboží domů.

Je nutné však dodržovat několik základních bodů. Nesmí se stát, že úrokové sazby jsou moc vysoké. V těchto případech je pak ohroženo splácení celého úvěru. Samotná půjčená částka se pohybuje v tisících korun. Není tak třeba hned myslet, že se to nedá splatit. Někdy je ještě doporučováno pojištění proti neschopnosti splácet. Musíme však zvážit poplatek za pojištění a tím se dozvíme jeho vhodnost.

Nebankovní úvěry – srovnání jednotlivých produktů

Klasický nebankovní úvěr je poskytován celou řadou firem z nebankovního sektoru. Jednotlivé úvěry se liší podle parametrů.

Mezi tyto parametry počítáme:

  • výši úvěru
  • délku splácení
  • úroková sazba
  • možnost předčasného splacení
  • mimořádná splátka úvěru

Musí nám jít o komplexní pohled na tuto problematiku. Když si vybereme produkt od velké nebankovní společnosti, můžeme se spolehnout na seriozní jednání. Sice schvalování úvěru bude trochu delší, ale potom se můžeme spolehnout na poskytnutí všech důležitých smluv. Takto se uvádějí jednotlivá rozmezí. Vždy záleží na podmínkách a pak také na splácení. Různí lidé pak mají podstatně odlišné zkušenosti. Nikdy se nemůže stát, aby byla poskytována pouze jedna úroková sazba.

Bezúčelový úvěr je již běžně poskytován

nebankovní úvěry a půjčky dnesV dnešní době je běžným standardem poskytování bezúčelového úvěru. Tento úvěr tedy nevyžaduje žádné vysvětlování. Poskytovatele prostě nezajímá na co půjčené peníze použijeme. Lze tak použít finance na to, na co se nám právě můžou hodit. Někdo si půjde koupit třeba vybavení do bytu. Jiný zase dá přednost domácímu spotřebiči. Pro milovníky domácích mazlíčků to může být krmení. Nabízí se tak celá řada využití pro tento bezúčelový úvěr.

Nabízí se i další varianty těchto půjček a úvěrů. Jako první nám přijde na mysl účelnost. Dá se sem zahrnout prakticky vše. Dostat se pak k utrácení je velmi jednoduché. Výchozí pozice jsou pak velice snadné. Více informací je pak otevřených pro více zaměstnanců i podnikatelů. Rozdílné podmínky v poskytování úvěrů jsou pro tyto dvě skupiny. U zaměstnanců se vyžaduje potvrzení o zaměstnání a také potvrzení o výdělku. U podnikatelů se požaduje daňové přiznání za poslední 3 roky. Někdy se vyžadují i další dokumenty jako jsou např. různé smlouvy za telefony apod. V tomto případě se jedná o podpůrné doklady. Tyto doklady pak můžou být vhodné ke schválení naší půjčky.