Nebankovní podnikatelské úvěry

nebankovní podnikatelské úvěryZačínající podnikatelé jsou často odmítáni v běžných bankách. Banky novým podnikatelům nevěří a neposkytují jim financování na rozjezd jejich podnikání. Podnikatelé se tak musí obracet na nebankovní sektor, aby jim pomohl.

Nebankovní podnikatelské úvěry jsou k dispozici ve vybraných finančních společnostech. Záleží jen na podmínkách jaké se poskytují. Zájemce o tento typ úvěru musí znát veškeré své požadavky. Důležité však bude znát účel nebankovního úvěru. Poskytovatele financí bude zajímat na co půjčené peníze použijete.

Kde se dají sjednat nebankovní podnikatelské úvěry

Na tuto otázku neexistuje jednoduchá odpověď. mnohé nebankovní firmy poskytují takový úvěr, ale nazývají ho jinak. Argumentují s tím, že je pak možné použít takto získané peníze na začátek podnikání. Jak vidět nebankovní podnikatelské úvěry jsou poskytovány ve velmi rozmanitých parametrech.

Nebankovní firma zpravidla požaduje byznys plán jako první podklad pro jednání. Musíme tedy dokázat v čem budeme podnikat. Sepsáno zde musí být všechno důležité. Připravte se na to, že vám budou kladeny všetečné otázky. Záhadou ovšem zůstává co je hlavním argumentem pro úspěšné schválení úvěru.

Na první schůzku se společností, která nám bude poskytovat finance se musíme připravit do všech důsledků. Jak již bylo zmíněno, hlavní roli bude hrát obchodní plán. Zde popíšeme obor naší podnikatelské činnosti. Dále se můžeme zaměřit na projektovaný zisk v jednotlivých rocích. Právě zisk je pro poskytovatele úvěru velmi důležitý. Tento faktor může nakonec rozhodnout o výsledku.