Money Credit půjčka

money credit půjčkaTato půjčka je určena všem lidem, kteří potřebují finanční hotovost bez zbytečného zdržování. Můžete si půjčit až 50 000 Kč bez ručitele. Money credit půjčka je tedy snadná na vyřízení. Při vyšších částkách se zpravidla musí poskytnout nemovitost jako zástava. Výhodou této půjčky je poměrně lehké sjednání a rychlá dostupnost peněz. Peníze k vám můžou dorazit poštovní poukázkou nebo převodem na váš účet. Tato společnost je nebankovní, takže zde odpadá nepříjemné dokládání dokumentů jako v bankách.

V bankách se běžně musí přinést celá řada dokumentů. Mezi tyto dokumenty patří totální prokázání osobní identity. Musíte tedy přinést doklady jako jsou občanský průkaz. Dále musíte prokázat své trvalé bydliště a následně musíte mít běžný účet v bance, kde žádáte o svoji půjčku. Toto vše se děje při žádosti o půjčku v bance. Dále si banka zjišťuje vaši finanční situaci. Tomu se obecně říká prokázání bonity klienta. Dále je nezbytné dodat potvrzení o vašem zaměstnání. Nesmíte však být ve zkušební době. Také bankovní dům musí vidět pracovní smlouvu, která je na dobu neurčitou.

Money credit je nebankovní společnost

Money credit půjčka tedy pochází z nebankovního sektoru. Je možné si půjčit i vyšší sumy. Zde je však požadováno ručení nemovitostí. Důležité je brát ohled na to, jak je sepsána celá smlouva o půjčce. Musí zde být vše doslovně napsáno. Výpis z katastru nemovitostí budeme potřebovat, když budeme ručit za vyšší půjčku. Nicméně na zástavu nemovitostí se musíme poradit s příslušným odborníkem.

Když dojde na sepsání smlouvy a dodání všech podkladů, můžeme se zajímat o to, jak nám budou finance vyplaceny. Zpravidla je zde lhůta na poslání peněz. Tato lhůta je stanovena nebankovní společností. Nebývá ovšem delší než několik málo dní. Přesvědčit se o tom můžeme položením dotazu.