mBank přichází se změnou

Úspěšná mBank, která na českém trhu působí již šest let přichází od roku 2014 s několika změnami. V únoru příštího roku představí banka nové logo a firemní design. Další podstatnou změnou bude nové revoluční internetové bankovnictví. V rámci Nové mBank tento krok představuje největší investici.

mbank 2

Nové internetové bankovnictví

Na vývoji nového internet bankingu se podílely IT odborníci z celého světa. Změna se připravuje pro všechny trhy na kterých mBank působí. Jedná se tedy o Polsko, Českou republiku a Slovensko. Nové internetové bankovnictví by mělo nabídnout klientům několik desítek nových funkcí a přívětivý design.

Uživatelské rozhraní by mělo být jednoduché, přehledné a intuitivní. Podle vyjádření mBank půjde o inovativní a technologicky vyspělé internetové bankovnictví, které posune tuto banku na přední místa v tomto segmentu trhu.

Již nyní se mohou klienti přesvědčit o chystaných změnách na adrese novambank.cz, kde je k umístěno video, které vysvětluje základní věci ohledně nového internetového bankovnictví. K ostrému vyzkoušení budou moci zákazníci mBank sáhnout v únoru příštího roku. Po přechodu na nový systém bude stávajícím zákazníkům umožněno ještě využívat i starý systém.

Nové logo

Vedle nového loga i designu dojde také ke změně názvu mateřské BRE Bank na mBank S.A. Nové logo i design má klientům banky přiblížit modernost a kreativitu banky.

 

mbank