Jak na krátkodobé půjčky

Krátkodobých půjček existuje na našem trhu celá řada. Tyto půjčky jsou většinou poskytovány na 1 až 30 dní. Nicméně splatnost se dá prodloužit. Tento typ úvěrů je doménou nebankovních společností. Jedná se tedy o nebankovní krátkodobé půj.

Krátkodobé sms půjčky

krátkodobé sms půjSMS půjčky najdeme na řadě internetových stránek. Jedná se o půjčky ve výši několika tisíc korun. Zpravidla se poskytují od 1000 Kč do 10000 Kč. Žádost se vyplní přímo do webového formuláře. Žadatel zde uvede vše potřebné náležitosti. Jedná se hlavně o jméno, adresu, datum narození a číslo účtu. Tyto krátkodobé sms půj jsou schváleny většinou ještě v den žádosti.

Firmy většinou vyžadují zaslání poplatku 1 Kč na účet. Tento krok se dělá pro ověření totožnosti žadatele. Některé společnosti nevyžadují ani potvrzení příjmu a ani potvrzení zaměstnání. Tímto pádem jsou krátkodobé sms půj velmi dostupné všem s nízkými příjmy.

SMS půjčky

Poskytování půjček formou SMS zprávy je velmi populární. Zájemce o tuto půjčku obvykle vyplní žádost na internetových stránkách poskytovatele a do několika minut se dozví výsledek. Tedy to jestli sms půj byla schválena. Nejedná se jen o potřebné údaje, ale také o ověření totožnosti žadatele o sms půj.

Více informací o jednotlivých nabídkách by si měl každý zájemce o tento finanční produkt zjistit přímo u banky nebo finanční instituce. Zde jsou uvedeny jednotlivé podmínky, za jakých jsou půjčky poskytovány. Přehledná smlouva by proto měla být základem tohoto půj peněz. Jedná se tak o poskytnutí komplexních informací ze strany banky.