GE Money Bank půjčky

GE Money Bank poskytuje finanční služby lidem i firmám. Aktivity této banky pokrývají sektor financí jako jsou spořící účty, platební karty, hypotéky, investování a půjčky. Výhodou GE Money Bank je silné zázemí a mezinárodní zkušenost v poskytování bankovních služeb.

Půjčky GE Money Bank

GE Money Bank poskytuje osobní půjčky na cokoliv. GE Money Bank půjčky jsou poskytovány bez zástavy. Rovněž ručitel se nevyžaduje. Na zájemce o půjčku v této bance tak čeká Expres půjčka.

ge money bank půjčky

Expres půjčka

Tato GE Money Bank půjčka je vhodná pro ty, kteří potřebují peníze rychle. Využití je možné třeba na nákup spotřebního zboží. V současnosti probíhá vánoční akce, při které si můžete půjčit nyní a začít splácet až po vánocích. Úvěrová smlouva však musí být uzavřena do 31.12. 2013.

Výše úroků

Úroky u GE Money Bank půjčky se pohybují od 7,2%. Expres půjčka je poskytována ve výši od 30 000 do 600 000 Kč. K této půjčce není třeba ručitel nebo zástava. Finance máte rychle na účtu po podpisu smlouvy. Doba splácení je možná až 96 měsíců. Mezi výhody této půjčky patří to, že se neplatí poplatky za poskytnutí úvěru nebo poplatky za předčasné splacení úvěru. Dále je k této půjčce nabízeno pojištění schopnosti splácet.