Fio banka půjčka

 

Fio banka je českou bankou, jejíž historie sahá až do devadesátých let. Její služby se během této dekády výrazně posunuly směrem k velké kvalitě. Fio banka se postupem času začala zaměřovat na různé segmenty finančního trhu.

 

Mezi tyto segmenty patří:

 

fio banka půjčky

Hypotéky

Zde se jedná o klasickou hypotéku na pořízení bydlení. Fio banka půjčka vám tak může splnit sen o vašem bydlení. Tato půjčka je určena osobám starším 18 let ať již cizincům nebo českým občanům.

 

Kontokorent

Kontokorentní úvěr je určený pro stálé klienty Fio banky. Tuto půjčku využijí hlavně ti lidé, kteří mají i platební kartu spolu s běžným účtem. Kontokorentní úvěr se poskytne zájemci po posouzení jeho žádosti. Klient by měl mít aspoň dvouměsíční historii na svém účtu.

 

Podnikatelské úvěry

Fio banka se zaměřuje na financování podnikatelských aktivit v České republice. Výše úvěru se pohybuje od několika milionů až po stamiliony. Ručí se obvykle nemovitostí. Nicméně nabízí se celá škála možností jak ručit. Například cenné papíry.

 

Tato banka se tak opravdu zaměřuje na potřebné služby občanům. Vhodná Fio banka půjčka může být jak pro zájemce o bydlení tak pro podnikatele. Výhodou Fio banky je rychlost při posuzování žádostí a přehledné internetové bankovnictví.