Fio banka hypotéka

Fio hypotéka je zajímavou možností jak financovat nové bydlení. Tato hypotéka nabízí několik výhod, které se zaměřují hlavně na pohodlí a spokojenost zákazníka. V případě Fio banky se jedná o produkt, který je poskytován typicky českou bankou. Tato banka poskytuje vedení běžného účtu zdarma a mnoho dalších výhod.

Výhody Fio hypotéky:

 

  • Fio banka hypotéka je nabízena bez poplatků. Banka má bez poplatků poskytnutí úvěru, vedení úvěrového účtu a čerpání úvěru. Klient tedy nemusí za nic zbytečně platit.
  • Do konce roku 2013 je k mání sleva ve výši půl procenta. Tato sleva se může uplatnit z úrokové sazby, kterou banka poskytuje.
  • Mimořádná splátka ve výši 20 procent ročně je také zdarma.
  • Dostanete na výběr mezi pohyblivou a pevnou úrokovou sazbou.
  • Vyřídit tuto hypotéku můžete v pobočkách Fio po celé České republice.

fio banka hypotékaFio banka hypotéka je určená k financování nemovitosti. Většinou jde o rodinný dům, byt, stavební pozemek, rekreační objekt apod. Banka poskytuje hypotéku od 300 tisíc do 10 milionů. Maximální možná výše úvěru je do 85 % hodnoty nemovitosti. Délka splatnosti se pohybuje od 5 do 30 let. Fio banka poskytuje fixaci úrokové sazby až na 5 let. Je možné využít i spolužadatele u jedné hypotéky. Pokud se tedy budeme rozhodovat o hypotéce, fio banka hypotéka je jednou z možností jak financovat svoje nové obydlí za přijatelných podmínek.