Ferratum půjčka – jak si půjčit, recenze

Ferratum je společnost, která se v České republice zabývá poskytováním krátkodobých půjček. Mimo ČR působí Ferratum ještě v dalších 20 zemích. Tato společnost klade důraz na poskytování malých a opakovaných půjček. Je možné si půjčit až 10 000 Kč. Ferratum bank dala jméno těmto úvěrům ve znění finská půjčka. Obecně tak jde o malé úvěry, které si berou lidé nejvíce před výplatou.

Půjčka ferratum – recenze

Velikost půjčky: 500 – 10 000 Kč
Forma výplaty: bankovní účet
Délka splácení: 7 až 45 dní
Podání žádosti: online přes webové stránky
Speciální akce: slevy při první půjčce

U půjčky ferratum je možné prodloužení splatnosti. Tato půjčka se poskytuje bez ručitele a bez doložení příjmů. Ferratum půjčky jsou určeny pro lidi s trvalým pobytem v České republice. Žadatel musí být ve věku od 21 do 85 let. Podmínkou poskytnutí půjčky jsou splacené všechny předešlé půjčky u Ferratum banky.

Ferratum půjčka – výhody a nevýhody

K výhodám ferratum půjčky lze počítat možnost půjčit si již od 500 korun. Jedná se o úvěr bez úroků. Klient platí pouze poplatek. Jde tedy o poplatek za vyřízení, který najdete na stránkách příslušné společnosti. Tato půjčka se poskytuje pro nezaměstnané i pro ženy na mateřské dovolené. Dále je tato půjčka určena také pro podnikatele nebo pro seniory. Pro její vyřízení se nikam nemusí chodit. Vše se dá vyřídit online na internetu. K nevýhodám je možné přičíst poněkud vyšší poplatky za poskytnutí úvěru.

Společnost Ferratum je firma, která má dlouhou tradici. Její působení lze označit jako celosvětové a k výhodě patří držení bankovní licence. Nicméně při vyřízení feratum půjčky je třeba dodržovat několik zásad. Takto malé peníze si půjčíme pouze v nutných případech. Nejprve je vhodné kontaktovat příbuzné nebo známé. Někdy se stává, že s tímto požadavkem neuspějeme. V tuto chvíli přichází na řadu oficiální žádost. Musíme si však půjčit tolik, kolik jsme schopni splácet. Důležité je hlídat den splatnosti, kdy se má vše zaplatit.

Ferratum sms půjčka

Velkou výhodou je zde možnost sjednání SMS půjčky pro všechny věkové kategorie. Dostáváme se zde k velmi zajímavému finančnímu produktu. Jde o komplexní záležitost. Sjednáme si půjčku až do výše 10 000 Kč. Tato částka je pro někoho malá, ale může ušetřit velké množství finančních prostředků. někdy se prostě stane, že před výplatou se nedostává peněz a my nyní musíme situaci řešit. V této situaci je dobrá mikropůjčka ferratum.

K sjednání tohoto produktu tedy stačí několik dokladů. K těmto základním dokumentům se počítá doklad totožnosti a také číslo bankovního účtu. Účet je právě důležitý, protože se zasílají peníze hned po schválení. Jde tak o ryhlé poskytnutí peněz za přijatelných podmínek. K lepším podmínkám půjčky je možné se dostat při opakovaném půjčování. Společnost si tak ověří solventnost klienta a pak může poskytnout výrazně lepší podmínky. Toto je pak vyhotoveno individuálně. V celkovém hodnocení je tent úvěr určený pro lidi, kteří potřebují rychle půjčit a chtějí vše zařídit online.