Cofidis půjčka

cofidis půjčkaCelková nabídka půjček od společnosti Cofidis se značně rozšiřuje. Patří sem široké spektrum dalších finančních služeb. Mezi tyto služby patří pojištění úvěru nebo nákup na splátky. Nás však bude zajímat cofidis půjčka, která je celkově velmi oblíbená. Svou oblibu si získala snadným vyřízením. Také podmínky této půjčky jsou více než dobré.

Je cofidis půjčka určena důchodcům?

Podat žádost o půjčku může každý. Když jste již v důchodovém, věku a pobíráte penzi, je dobré vzít si jako spolužadatele vašeho partnera nebo partnerku.

Je tato půjčka určená maminkám na mateřské?

Jak již bylo řečeno výše. Cofidis půjčka je určena všem a nezáleží na vašem současném stavu. Patrně však bude vyžadováno více dokumentů pro úspěšné schválení vaší žádosti.

Kam mi budou poslány peníze?

Pokud je půjčka schválena, peníze se zasílají na bankovní účet. Zaslání peněz je provedeno do 48 hodin. Vše záleží na tom, jak rychle dodáte všechny potřebné doklady pro schválení půjčky.

Jak je to s věkem?

Pro schválení půjčky je požadován minimální věk 18 let. Toto se zjišťuje pomoci dodaných kopií občanských průkazů. V zákoně je jasně uvedena povinnost dokládat nějaký průkaz totožnosti.

Jak o cofidis půjčku požádám?

Nejdříve si zvolíte, kolik peněz chcete a pak vyplníte jednoduchý online formulář. Žádost je obratem vyhodnocena a žadatel se ihned dozví výsledek. Pokud je půjčka schválena, poštou vám přijde smlouva k podpisu. Tuto smlouvu následně odešlete zpět. Vše musí být řádně podepsané.

Může být cofidis půjčka splacena předčasně?

Tato možnost se samozřejmě nabízí. Lze to provést tak, že celou požadovanou sumu zaplatíte v jeden okamžik. Dále je možné zaplatit jednu mimořádnou splátku v jakékoliv výši. Výše této mimořádné splátky závisí čistě na vás. Musíte si však spočítat, jestli se tento krok vyplatí. Úspora je značná, když pak nemusíte splácet půjčku i s úroky.