Clik Credit

Clik Credit je nový způsob půjčování peněz. Clik Credit s.r.o. je dceřinou společností Home Credit. Tato firma se zaměřuje na půjčování malých částek na kratší dobu.

Jak to funguje:

Nejdříve si zájemce o půjčku zvolí výši finanční sumy a vyplní online formulář. Z důležitých údajů je třeba číslo bankovního účtu a občanského průkazu. Žádná další potvrzení nejsou potřeba. Vše probíhá po internetu.

Schválení půjčky:

Následně poté co je vyplněn formulář, dojde ke schválení požadované půjčky. Vše musí však souhlasit, aby byla požadovaná suma schválena. K dispozici máte také hned obecnou smlouvu. Tato půjčka se také potvrzuje SMS zprávou.

Vyplacení půjčky:

K vyplacení peněz může dojít několika způsoby. Jedním ze způsobů je zaslání na bankovní účet. Dále si můžete peníze vyzvednout na terminálech Sazky. Jestliže vlastníte běžný účet u následujících bank, můžete očekávat finanční sumu do jedné hodiny. Jedná se o Komerční banku, Českou Spořitelnu, ČSOB, Raiffeisen banka, Unicredit, Era a GE Money Bank. U ostatních bank proběhne převod do dvou pracovních dnů.

clik credit

Splacení půjčky:

Na splacení této půjčky mají klienti čas 30 dní. Celá půjčka je tedy splacena za jeden měsíc na bankovní účet společnosti Clik Credit. Splatíte celou půjčenou sumu plus poplatek za půjčení.

Kolik stojí tato půjčka:

Tento typ půjčky je velmi levný a příznivý pro zákazníka. Za 1000 Kč zaplatíte za 1 měsíc 33 Kč poplatek. Celkem tedy vrátíte 1033 korun. Jedná se o velmi férovou nabídku v oblasti půjčování peněz. Půjčky jsou poskytovány až do výše 4999 Kč.