Click credit půjčka – recenze

V současné době je Click Credit půjčka velmi seriozním finančním produktem. Jedná se o krátkodobou půjčku ve výši od 1000 Kč do 5000 Kč. Splatnost je 30 dní. Tuto click půjčku je možné zařídit online nebo prostřednictvím terminálů Sazky. Za půjčenou částku se platí poplatky od 33 do 165 korun. Podle uvedených poplatků je zde vidět solidnost této nebankovní společnosti.

Charakteristika půjčky:

  • výše půjčky: 1000 – 5000 Kč
  • délka splatnosti: 30 dní
  • vyplacení peněz: účet, terminál Sazky
  • podání žádosti: internetové stránky

Recenze clikcredit půjčky:

  • Lze prodloužit splatnost? Ano
  • Dokládání příjmu? Ano
  • Bez ručitele? Ano
  • Minimální věk: 18 let
  • Občanství ČR? Ano
  • Trvalý pobyt v ČR? Ano

Půjčka click credit – jak to funguje

Nejdříve si najedete na stránky www.clickcredit.cz. Zde je online formulář, který je třeba vyplnit. Základní potřebné doklady k vyplnění jsou občanský průkaz a číslo bankovního účtu. Po vyplnění údajů se dozvíte ihned, jestli Click credit půjčka byla schválená. Potom dostanete rámcovou smlouvu o úvěru na email a prostřednictvím SMS kódu odsouhlasíte podmínky této smlouvy. Výplata půjčky proběhne na účet nebo na terminálech Sazky. V případě potřeby je možné požádat o prodloužení splatnosti půjčky. Tento krok je možné provést za poplatek.

Clickcredit půjčka – zkušenosti

Hlavní výhodou Click půjčky je rychlost vyplacení peněz. Za dobrou věc je možné považovat také nízké úroky, cca 47 procent za rok při dodržení splatnosti na jeden měsíc. Díky nízké půjčované částce jsou klienti chráněni proti dluhové pasti. Splatnost půjčky lze prodloužit za 30 až 150 Kč. Click Credit s.r.o. náleží do skupiny společností Home Credit.

Často kladené otázky

Je třeba potvrzení o příjmu?
Žádné potvrzení o příjmu není třeba. Jsou půjčovány malé částky, které jsou lehce splatitelné.
Kdy mám půjčku splatit?
Klienti jsou upozorňováni SMS zprávou. Několik dní před splatností dostane každý SMS zprávu s platebními instrukcemi. Dále jsou tyto údaje dostupné v klientské sekci.
Co když pošlu splátku pozdě?
Pokud se zpozdíte, je vám naúčtována sankce. Jedná se o 10 procent z půjčené částky. Maximální sankce je však 200 Kč. Také si lze splatnost za poplatek prodloužit.
Jak prodloužit splatnost?
prodloužení splatnosti je možné zařídit tak, že před termínem splacení se zaplatí alespoň 20% z půjčené sumy. Po této operaci se splatnost prodlouží o další měsíc.

Click půjčka – shrnutí

Jedná se o moderní půjčku, která je zaměřená na klienti, kteří potřebují půjčit malou částku. Většinou jsou tak naplněny potřeby žadatelů před výplatním termínem. Tato společnost vychází z poskytovaní mikropůjček, které jsou snadno splatitelné. Nicméně každý zájemce o takovýto druh úvěru by měl dbát základních kroků, které se týkají finanční gramotnosti.

Pokud tedy potřebujeme nutně peníze, vypůjčíme si u známých nebo rodiny. Jestliže neuspějeme zde, můžeme se rozhlédnout v nebankovním sektoru. Důležité jsou vždy podmínky poskytnutí půjčky. Vše by mělo být transparentní. Hned na začátku splácení musíme znát jaká sazba RPSN nám bude účtována. Důkladným spočítáním tak zjistíme, jestli si můžeme půjčku dovolit.

Vždy by mělo být naším cílem mít vyrovnaný finanční rozpočet. Půjčky se berou až když situace nedovolí jinak. velkou výhodou je půjčovaná částka. Jde si půjčit až 5000 korun. Tímto se tak dostaneme k částce, která nám umožní dostatečný nákup.