Cestovní pojištění VZP – ceník

cestovní pojištění vzp ceníkLidé, kteří cestují do zahraničí by neměli zapomínat na vyřízení cestovního pojištění. Někteří cestovatelé se spoléhají na evropský průkaz pojištěnce, toto však může být chyba. Tento průkaz je sice platný, ale každá evropská země má svá pravidla poskytování zdravotní péče. Někdy nás může překvapit vysoká spoluúčast pacientů na placení poplatků za zdravotní úkony.

Cestovní pojištění VZP vám poskytne kompletní ochranu na vašich cestách v jiných zemích. Tento rok vám VZP přináší řadu změn v tomto pojištění. Především cestovní pojištění VZP, ceník nám ukazuje velmi zajímavé ceny. Nyní k těm poskytovaným výhodám. Zvýšily se limity pro pojistné plnění. U pojištění léčebných výloh se zvýšila tato sazba až na 3 miliony korun.

Můžete sjednat i cestovní pojištění VZP s neomezeným limitem. Stačí si projít ceník a budete hned vědět. Celkově se také snížily všechny sazba. Toto potěší zejména cestovatele do celého světa a hlavně do USA. Navíc se nabízí sleva pro studenty. Studenti mohou sáhnout po slevě až 30 procent.

Celková nabídka cestovního pojištění VZP zahrnuje i ceník

Na výběr máte ze tří základních balíčků. Jde o nabídky MINI, OPTIMAL a ELITE. Mini balíček v sobě zahrnuje pojištění zdravotních výloh a také pojištění odpovědnosti za škodu. Další nabídkový balíček Optimal má navíc v sobě pojištění osobních věcí a úrazové pojištění. Samozřejmě nejvýhodnější je služba Elite. Zde dostanete ještě pojištění pro případ hospitalizace. Dále se poskytují výhody pro rodiny a tyto rodiny mají zvýhodněné poplatky, které jsou uvedeny v příslušném ceníku.