Česká pošta půjčka

česká pošta půjčkaU České pošty si můžete sjednat řadu finančních produktů. Česká pošta poskytuje prostřednictvím svých poboček půjčky. K tomuto účelu slouží uzavřené smlouvy o zastoupení s renomovanými společnostmi. Jedná se o známé nebankovní firmy, které tyto služby poskytují. U přepážky se tak můžete setkat s touto příjemnou službou. Česká pošta půjčka je tak jednou z možností jak si zažádat o peníze.
 

Jak dostupná je půjčka na České poště

Česká pošta půjčka je poskytována skrze již zmíněného finančního partnera. Tento partner má bohaté zkušenosti s prováděním finančních operací. Jedná se o půjčky, které jsou poskytovány od výše několika tisíc korun až do 100 tisíc korun. Sjednat si tento produkt můžete přímo na poště.

Potřebné doklady a dokumenty

Stačí když si přinesete občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti. Dále je třeba vyplnit osobní dotazník. Sem uvedete všechny požadované informace. Následně si musíte připravit potvrzení z vašeho zaměstnání.

Toto potvrzení vaší pracovní činnosti je pro půjčku na České poště důležité. Nesmíte zapomenout ani na doklad o výši vaší mzdy nebo příjmu. Zde dochází k posouzení vaší finanční stability. Zaměstnanci tedy přinesou výplatní pásku a podnikatelé budou potřebovat daňově přiznání za minulý rok. Jestli vám byla půjčka schválena se dozvíte během několika dní. Vyrozumění vám přijde poštou. Ještě nesmíte zapomenout na určení způsobu výplaty této půjčky. Je možné nechat si peníze zaslat na účet nebo skrze poštovní poukázku. Doba doručení je v prvním případě 1 až 3 dni. U poštovní poukázky je to obvyklá doba 3 dnů.