Binární opce – obchodování na burze

Binární opce jsou poměrně novinkou ve světě burzovního obchodování. Základním úkolem investora do binárních opcí je odhadnout směr podkladového aktiva. Podkladovým aktivem může být téměř cokoliv z finančních trhů. Můžeme sem zahrnout akcie, měny, komodity nebo akciové indexy. Hlavní výhodou obchodování binárních opcí je předem určený zisk nebo ztráta. Pro výdělek, investor musí přesně určit hodnotu, nad kterou se bude aktivum nacházet v určený čas.

V podstatě se tak nabízí dvě možnosti. Binární obchodník tak určuje růst nebo pokles daného aktiva. Důležité je určit správný směr v konkrétní čas. Binární brokeři nabízí nejobchodovanější high/low opce. Tyto opce nabízí zhodnocení kolem 70 až 90 procent. Nicméně ještě se používají one touch opce, které nabízí zhodnocení až 500 procent. Investor si tak může vybrat druh binárních opcí podle svých možností. Binární opce jsou dostupné k obchodování již od několika set dolarů. Stačí založit obchodní účet u solidního brokera a vše může začít.

Obchodní strategie pro binární opce

binární opce financeZákladní věcí k úspěšnému obchodování a investování je vytvoření ziskové strategie. Tyto opce se mohou obchodovat podle několika různých systémů. Jde využívat technické indikátory nebo fundamentální analýzu. Úplným základem obchodování je však řízení peněz a rizika. Na jeden obchod je dobré riskovat pouze část celého obchodního kapitálu. Obvykle je tento risk 2 procenta na jeden obchod.

Prostřednictvím těchto opcí lze obchodovat třeba se zlatem, ropou nebo různými akciemi. Základem je tedy odhadnou směr v podobě PUT nebo CALL. K ziskovému investování je třeba znát základy ekonomický věd. Hlavní věcí je vždy vyhlašování důležitých ekonomických zpráv, které se týkají jednotlivých aktiv. Měny jsou vysoce náchylné na změny úrokových sazeb. Akcie je důležité sledovat při vyhlašování hospodářských výsledků. Obchoduje se v obchodní platformě, kde jsou zobrazeny grafy a vše je možné provádět online.

Zdroj: Spekulant007.cz