Bezbankovní půjčky

Mnoho lidí nedosáhne na bankovní půjčky. Důvodů může být hned několik. Jedná se hlavně o přísná kritéria bank. Banky vyžadují po klientovi několik zásadních věcí. V bance půjčku nezískáte, pokud nemáte pracovní poměr na dobu neurčitou nebo nemáte dostatečně vysoký příjem.

Co dělat když nedosáhnu na úvěr v bance.

Jendou z možností je obrátit se na nebankovní instituce. Tyto finanční společnosti nabízejí bezbankovní půjčky. Úroky jsou sice trochu vyšší, ale tyto firmy nejsou tak přísné při posuzování žádosti o úvěr.

Jak vybrat bezbankovní půjčku

bezbankovní půjčkyNebankovní půjčku musíme vybírat u seriozního poskytovatele. jedná se hlavně o ověřenost dané společnosti. Mezi ověřené nebankovní společnosti, které poskytují bezbankovní půjčky patří třeba Provident, Kofidis, Houm kredit, Cetelem nebo smart půjčka.

Neměli bychom zapomínat na podmínky dané půjčky. Z tohoto důvodu je nutné znát všechny detaily smlouvy o úvěru. Jedná se zejména o délku splácení úvěru. Můžeme se také podívat na podmínky předčasného splacení úvěru. některé společnosti toto umožňují za poplatek. Jiné nebankovní firmy si za tento úkon neúčtují žádné poplatky. Dále nás bude zajímat výše úrokové sazby. U bezbankovních společností jsou úroky trochu vyšší než u klasických bank. Vyrovná se tím riziko spojené s půjčkou.