Auto úvěr – kalkulačka

Dnes si ukážeme jak získat vhodný auto úvěr. Pomůžeme nám k tomu kalkulačka, díky které si spočítáme jaké varianty se nám nabízejí. Jde tak o kompletní spočítání všech dostupných možností. Při použití kalkulačky musíme brát v úvahu jaké dostupné služby se nám nabízejí. Koupě auta není vůbec jednoduchá věc a musíme k tomuto problému přistupovat zodpovědně.

V současnosti je na finančním trhu velké množství nabídek. Z nich si můžeme vybrat jakým způsobem si takový auto úvěr vezmeme. Je čistě na nás jestli použijeme nebankovních společností nebo klasických bank. Záleží také na situaci v jaké se nacházíme. Mnozí lidé neodhadnou své možnosti a přecení schopnost splácet takový úvěr, který se použije na auto. Zde se pak lehko můžeme dostat do problémů.

Jak financovat nákup auta:

Auto úvěr – jedná se o poskytnutí peněz bankou nebo bezbankovní firmou. Platí se zde normální úroky a je možné dohodnout délku splácení, která se může odvíjet od našich potřeb. pokud chceme takový úvěr získat, nejdříve se musí podat žádost. To může být online způsobem nebo telefonicky.

Leasing – tuto variantu nejčastěji používají firmy. Auto však je stále ve vlastnictví úvěrové společnosti. Po určitou dobu se platí splátky a na konci tohoto období pak můžeme vůz odkoupit. Nejprve by se však měla použít kalkulačka, která nám přesně spočítá naše náklady a případné výhody.

Operativní leasing – tento leasing je poměrnou novinkou. Používá se u společnosti 3kofin. V autosalónu škoda si můžete na jeden rok pronajmout vůz. Za toto auto pak platíte pravidelnou měsíční splátku, ve které jsou zahrnuty všechny poplatky. Jde hlavně o povinné ručení, havarijní pojištění a servisní služby. Na konci tohoto období si firma auto opět vezme a vy si můžete zvolit nový automobil, který vyhovuje vašim požadavkům.