Anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek

Lidé mohou hlasovat od prosince v anketě o nejabsurdnější bankovní poplatek. Jedná se již o devátý ročník této soutěže. Do ankety mohou lidé nominovat návrhy na poplatky. Anketu organizuje Patrik Nacher ze serveru bankovní poplatky.

Minulý ročník ankety vyhrál poplatek za zjištění zůstatku přes bankomat. Vítězný poplatek letošní soutěže bude vyhlášen 1. března 2014. Dále Patrik Nacher uvedl, že letošní anketa bude probíhat na pozadí soudního jednání o jeden bankovní poplatek. Tento fakt bude velmi zajímavý a dodá soutěži určitě více atraktivity.

Když se ohlédneme za minulými ročníky, zjistíme, že první ročník byl ve znamení poplatku za příchozí poplatek. Vítěz druhého ročníku byl poplatek za výběr z bankomatu vlastní banky. Ve třetím ročníku zvítězil poplatek za nadměrný vklad. Dále v pátém ročníku to byl poplatek za vklad na přepážce na vlastní účet. Šestý ročník přinesl vítěze v podobě bankovního poplatku za výběr z účtu na přepážce z vlastního účtu. V sedmém ročníku zvítězil poplatek a předčasně splacený úvěr.