Americký hypotéka

Financovat si nákup vlastního domu na americký způsob je dnes velmi moderní. Americký hypotéka představuje úvěr, který je poskytnut neúčelově na zástavu nemovitosti. Pomocí této půjčky lze v podstatě cokoliv. Takto získané peníze můžete použít třeba na koupi nebytového prostoru. Dále můžete provést rekonstrukci nebo nakoupit vybavení do bytu.

americký hypotéka

Fio banka americká hypotéka

Fio banka přišla se zajímavou nabídkou. Do své nabídky finančních produktů začlenila tento druh poskytování financí na bydlení. Tato americká fio hypotéka je určena všem fyzickým osobám, které dosáhly věku 18 let. Využít ji mohou občané České republiky a občané EU s trvalým pobytem v ČR.

Proč je Fio americká hypotéka výhodná

Fio banka nabízí zdarma vedení úvěrového účtu. Dále je zdarma poskytnuto čerpání úvěru a poskytnutí fio hypotéky. Dále můžete využít zajímavé nabídky při refinancování. Nabízí se zde určitá sleva.

Je zde i varianta, že ručíte nebytovými prostory. Výše americký hypotéka se poskytuje maximálně do 70 procent hodnoty nemovitosti. Vyřídit tento finanční produkt můžete na pobočkách banky, které jsou po celé zemi. Peníze se poskytují již od 300 tisíc do 7 milionů korun. Splatnost se pohybuje od 5 do 20 let. Úrokovou sazbu lze zafixovat až na 5 let. Je možnost využít až 3 spolužadatele.